content top

O portalu

Portal Swiat-Maluchow.pl zapewnia młodym rodzicom dostęp do sprawdzonych i rzetelnych treści na temat dzieci i ich rozwoju. Skupiamy się na zdrowiu, opiece oraz mądrym wychowywaniu. Stale również rozwijamy naszą stronę, poszerzając ją o nowe treści i propozycje – dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do większego grona Czytelników oraz spełnić ich potrzeby.

Skupiamy się także na obalaniu wielu mitów krążących odnośnie wychowania dziecka, odpowiadamy na nurtujące Was pytania oraz po prostu, staramy się uczynić Wasze rodzicielstwo łatwiejszym i przyjemniejszym!

Dobrze wiemy również jak ważne jest wspólne spędzanie czasu razem z dzieckiem, dlatego przedstawiamy wiele ciekawych propozycji na wycieki, zabawy oraz gry – one również mają ogromny wpływ na nasze dziecko oraz uczą go poznawania świata i odkrywania nowych doznań.

Sporo część artykułów kierujemy również do tych najmłodszych Czytelników – chcemy Wam pokazać, że dzieciństwo to piękny i wyjątkowy czas, który należy przeżyć jak najpiękniej – podsuwamy więc ciekawe propozycje na spędzenie czasu wolnego, pomysły na zajęcia dodatkowe a także na rozrywkę.