content top
Najlepsze zabawki edukacyjne dla dziecka

Najlepsze zabawki edukacyjne dla dziecka

Krzesełko uczydełko

Idealne dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Krzesełko poza swoją podstawową funkcją siedzenia posiada również opcję nauki alfabetu, cyfr, liczenia, nazw zwierząt, zwrotów grzecznościowych oraz wielu innych aspektów. Jest to świetne narzędzie rozwijające zdolności muzyczne, manualne i umysłowe. To cudo wyśpiewuje piosenki i utwory instrumentalne. W zestawie znajduje się lampka, zegar i książeczka.

Domek interaktywny

Ta zabawka rozwija wiele zdolności dziecka, czyli manualne, słowne i logiczne. Domek składa się m.in. z kolorowych klocków w różnych kształtach. Zadaniem malucha jest odpowiednie dopasowanie klocków do otworów znajdujących się w domku. W momencie odpowiedniego wyboru, domek się podświetli lub wyda stosowny dźwięk. Dzięki tej zabawce, twoje dziecko świetnie zajmie swój czas na pożyteczną naukę i zabawę.

pluszowy miś dla dziecka

Wesoła zagroda

Zabawka jest idealna dla dzieci pomiędzy pierwszym, a trzecim rokiem życia. Ten miś nauczyciel mówi zarówno po polsku, jak i po angielsku. Uczy malucha nazw zwierząt, oraz kolorów. Dziecko ćwiczy swoją pamięć oraz zdolność logicznego myślenia. Zabawka posiada kilka trybów zabawy, wygrywa różne melodie i posiada 4 stopnie trudności. Każdy dziecko pokocha tą zabawkę i będzie przy niej spędzać mnóstwo czasu.

Stolik do liczenia

Zabawka idealna dla eko rodziców, ponieważ została wykonana z drewna i pomalowana ekologiczną farbą. Taki stolik jest wyposażony w tablice i kolorowe liczydło. Jest to idealny sposób na naukę cyfr, liczenia i logicznego myślenia. Zainwestuj w ten stolik, jeżeli chcesz wychować przyszłego matematyka.

Szczeniaczek Uczniaczek

Zabawka idealna dla dzieci od 6 miesiąca życia. To nie tylko miś do przytulania, ale również nauczyciel i animator. Pluszak uczy dzieci różnych piosenek, alfabetu, nazw części ciała, a także kolorów. Jego cerce jest podświetlone i pulsuje w rytm muzyki. To wymarzony pluszak i przyjaciel dla każdego dziecka.